Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú.

Viac info

 

Plánujete PREDAJ, alebo PRENÁJOM nehnuteľnosti? 

Uvažujete o predaji, alebo prenájme vašej nehnuteľnosti a váhate, či si na to trúfnete sami, alebo celým procesom poveríte konkrétnu realitnú spoločnosť? Zo skúseností vieme, že už prvá prezentácia vo svete realít vie ovplyvniť jej následný predaj, či prenájom. Rozhodnutie je samozrejme na vás. 

V našej realitnej spoločnosti prebieha proces predaja, či prenájmu nehnuteľnosti v siedmych dôležitých krokoch: 

PRVÝ krok 

Osobné STRETNUTIE, na ktorom si Vašu nehnuteľnosť dôsledne obhliadneme, zistíme, aké sú Vaše investičné plány, očakávania, a vďaka tomu získame pre nás nevyhnutné informácie. Tieto následne zužitkujeme pri druhom kroku, ktorým je ... 

DRUHÝ krok 

... nastavenie a ODPREZENTOVANIE optimálnej stratégie, ako nehnuteľnosť pripraviť a ponúknuť na predaj, alebo prenájom. Samozrejmosťou sú skúsenosti s čoraz populárnejším HOME STAGINGOM. Chcete poznať jeho výhody?

TRETÍ krok 

Dôležitou fázou pre Vašu nehnuteľnosť je jej NAFOTENIE, alebo 3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA vytvorená profesionálnym fotografom špecializujúcim sa na segment realít. Práve tento krok vie zásadne ovplyvniť úspech prezentácie nehnuteľnosti a rýchlosť jej predaja, či prenájmu.  

ŠTVRTÝ krok 

Kvalitné fotografie a dôsledný popis pomôžu ZVIDITEĽNIŤ vašu nehnuteľnosť vo svete realít, v prostredí realitných portálov, sociálnych sietí ako aj konkrétnych záujemcov, ktorých evidujeme v našich databázach.

PIATY krok 

OBHLIADKY vašej nehnuteľnosti budú v rukách skúseného realitného poradcu, ktorý nehnuteľnosť pozná a vie zodpovedať aj náročnejšie otázky potenciálnych záujemcov. 

ŠIESTY krok 

Táto fáza si vyžaduje maximálnu profesionálnosť. A preto sme PRÁVNY servis zverili ADVOKÁTSKEJ kancelárii. Pri predaji je samozrejmosťou autorizácia zmlúv advokátom a elektronické podanie na katastrálnom úrade, čo urýchli celý proces predaja.

SIEDMY krok 

Samozrejmosťou je naša prítomnosť aj pri poslednom kroku, v rámci ktorého budeme asistovať pri ODOVZDANÍ vašej nehnuteľnosti do užívania novému vlastníkovi či nájomníkovi.